Kancelaria

Adwokat Wojciech Osak działa na rynku usług prawnych od 2010 roku. Jest absolwentem Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL w Lublinie. W latach 2006 – 2010 r. odbył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie pod patronatem adw. Rafała Choroszyńskiego. Jego indywidualna Kancelaria Adwokacka funkcjonuje od 2010 roku.

W swojej pracy zawodowej koncentruje się głównie na świadczeniu pomocy prawnej dla osób fizycznych, zwłaszcza w zakresie prawa cywilnego (sprawy o zapłatę, zasiedzenie nieruchomości, zniesienie współwłasności, dział spadku, podział majątku wspólnego małżonków, odszkodowania w Lublinie i nie tylko), rodzinnego, gospodarczego i szeroko rozumianego prawa karnego, a także na obsłudze korporacyjnej spółek prawa handlowego oraz reprezentacji przedsiębiorców w postępowaniach przed Sądami oraz organami podatkowymi.

Prawnik Wojciech Osak posiada następujące specjalizacje: sprawy z zakresu prawa cywilnego (np. o zapłatę, zasiedzenie nieruchomości, zniesienie współwłasności, dział spadku, podział majątku wspólnego małżonków itp.), rodzinnego, gospodarczego, karnego, pracy i ubezpieczeń społecznych.

Serdecznie zapraszamy do naszej kancelarii Adwokackiej, mieszczącej się w Lublinie przy ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 59/15. Pracujemy od 8.00 do 16.00